IPI126N10N3GXKSA1
MFR.Part #
IPI126N10N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3283007
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 12.3mΩ@10V 14pF 2.5nF 3.5V@46uA 35nC@10V 439pF 58A 94W TO-262-3 MOSFETs ROHS