IPP126N10N3GXKSA1
MFR.Part #
IPP126N10N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3278770
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 12.3mΩ@46A,10V 2.5nF@50V 3.5V@46uA 35nC@10V 58A 94W TO-220-3 MOSFETs ROHS