IPSA70R900P7SAKMA1
MFR.Part #
IPSA70R900P7SAKMA1
JLCPCB Part #
C3278968
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 211pF@400V 3.5V@60uA 30.5W 6.8nC@400V 6A 700V 900mΩ@1.1A,10V TO-251-3 MOSFETs ROHS