BSZ033NE2LS5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BSZ033NE2LS5ATMA1
JLCPCB Part #
C3279305
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.23nF@12V 18.3nC@10V 18A、40A 2.1W、30W 25V 2V@250uA 3.3mΩ@20A,10V TSDSON-8 MOSFETs ROHS