IPW65R041CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPW65R041CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278907
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 102nC@10V 227W 4.5V 4.975nF 41mΩ@10V 50A 650V 75pF TO-247-3 MOSFETs ROHS