BFR380FE6327
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BFR380FE6327
JLCPCB Part #
C3199301
Package
TSFP-3
Description
14GHz 380mW 80mA 90 9V NPN TSFP-3 Bipolar (BJT) ROHS