IPA057N06N3GXKSA1
MFR.Part #
IPA057N06N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C3278854
Package
TO-220-3-31
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 38W 4V@58uA 5.7mΩ@60A,10V 6.6nF@30V 60A 60V 82nC@10V TO-220-3-31 MOSFETs ROHS