IPA093N06N3GXKSA1
MFR.Part #
IPA093N06N3GXKSA1
JLCPCB Part #
C6279848
Package
TO-220-3-31
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 3.9nF@30V 33W 43A 48nC@10V 4V@34uA 60V 9.3mΩ@40A,10V TO-220-3-31 MOSFETs ROHS