SAF-XC2268M-56F66LAA
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SAF-XC2268M-56F66LAA
JLCPCB Part #
C3232144
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16/32 Bit 3V~5.5V 448KB 66MHz 76 Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS