XC2764X40F80LRABKXUMA1
MFR.Part #
XC2764X40F80LRABKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232161
Package
LQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+125℃ 10bit 16/32 Bit 320KB 34KB 3V~5.5V 76 80MHz Built-in FLASH Others LQFP-100-EP(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS