FS100R12W2T7PBPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FS100R12W2T7PBPSA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 20mW 21.7nF@25V 70A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS