FTKB1207-3R3NT
MFR.Part #
FTKB1207-3R3NT
JLCPCB Part #
C3040406
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
13mΩ 3.3uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS