FAUL0650-330MT
MFR.Part #
FAUL0650-330MT
JLCPCB Part #
C3040373
Package
SMD,7x6.6mm
Description
190mΩ 2.3A 33uH 3A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS