VT106M025D5DRR0NB1VP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
VT106M025D5DRR0NB1VP0
JLCPCB Part #
C3039812
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS