KM105M250E11RR0VH2FP0
- MFR.Part #
- KM105M250E11RR0VH2FP0
- JLCPCB Part #
- C46084
- Package
- Plugin,D6.3xL11mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 11mm 1uF 2.5mm 250V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS