KM105M050D11RR0VH2FP0
Extended
- Manufacturer
- CX(Dongguan Chengxing Elec)
- MFR.Part #
- KM105M050D11RR0VH2FP0
- JLCPCB Part #
- C43342
- Package
- Plugin,D5xL11mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 11mm 1uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS