TC0550D2002T5G
MFR.Part #
TC0550D2002T5G
JLCPCB Part #
C2989608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS