0805W8F9091T5E
MFR.Part #
0805W8F9091T5E
JLCPCB Part #
C17854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS