201007F2074T4E
MFR.Part #
201007F2074T4E
JLCPCB Part #
C2768645
Description
-55℃~+155℃ 2.07MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS