NQ02WGF3000TCE
MFR.Part #
NQ02WGF3000TCE
JLCPCB Part #
C2758751
Description
-55℃~+155℃ 100V 300Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS