RC016M102LO10*13TH-2A1Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC016M102LO10*13TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C2987885
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 13mm 16V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS