RC100M151LO13*17H-8A1C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M151LO13*17H-8A1C
JLCPCB Part #
C2837945
Package
Plugin,D13xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25A@100kHz 100V 13mm 150uF 17mm 5mm ±20% 插件,D13xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS