RG050M221LO8*20TA-1A1E
MFR.Part #
RG050M221LO8*20TA-1A1E
JLCPCB Part #
C2837896
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 20mm 220uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS