BC010M681LO6.3*11L-1A4T
MFR.Part #
BC010M681LO6.3*11L-1A4T
JLCPCB Part #
C516117
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 680uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS