RG050M471LO10*30TA-1A1E
MFR.Part #
RG050M471LO10*30TA-1A1E
JLCPCB Part #
C365789
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
10mm 30mm 470uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS