ME400M100LO8*20A-1A3C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
ME400M100LO8*20A-1A3C
JLCPCB Part #
C2837975
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
10uF 20mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS