ELXZ630ELL331MJ30S
MFR.Part #
ELXZ630ELL331MJ30S
JLCPCB Part #
C2977805
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 30mm 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS