ESMQ101ELL102MMP1S
MFR.Part #
ESMQ101ELL102MMP1S
JLCPCB Part #
C1603446
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 100V 18mm 2.025A@100kHz 2000hrs@85℃ 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS