MF1520004M4EN0FPB0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MF1520004M4EN0FPB0
JLCPCB Part #
C363397
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+155℃ 20Ω 3200K 4A 7.5mm ±10% ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS