F05F1B472MN0B0SHN0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
F05F1B472MN0B0SHN0
JLCPCB Part #
C366272
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.5mm 4.7nF 50V 5mm 5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS