Q07E1D471KQ0T0N0P0
MFR.Part #
Q07E1D471KQ0T0N0P0
JLCPCB Part #
C22437618
Package
Plugin,P=10mm
Description
470pF 500V Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS