R10E1B472MQ0T0S0N0
MFR.Part #
R10E1B472MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366829
Package
Plugin,P=5mm
Description
10mm 2kV 3mm 4.7nF 5mm Y5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS