EMLA350ARA221MHA0G
MFR.Part #
EMLA350ARA221MHA0G
JLCPCB Part #
C2972708
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3mm 160mΩ@100kHz 220uF 3000hrs@105℃ 35V 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS