RC025M102LO10*16TH-2A1E
MFR.Part #
RC025M102LO10*16TH-2A1E
JLCPCB Part #
C357640
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 1000uF 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS