EGX2GM2R2F09C36TS3
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGX2GM2R2F09C36TS3
JLCPCB Part #
C2937489
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+130℃ 2.2uF 3000hrs@130℃ 400V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS