EMF1HM101FB0D00R
MFR.Part #
EMF1HM101FB0D00R
JLCPCB Part #
C2937508
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS