EWH1HM221G13OT
MFR.Part #
EWH1HM221G13OT
JLCPCB Part #
C3020000
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 220uF 300mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS