ERS1KM470G13OT
MFR.Part #
ERS1KM470G13OT
JLCPCB Part #
C383038
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
100V 10mm 13mm 47uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS