G10E3D222MA5B0S0N0
MFR.Part #
G10E3D222MA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914554
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS