2B3B103JQ1B0180135075EOJ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
2B3B103JQ1B0180135075EOJ
JLCPCB Part #
C2893492
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 1.25kV 10nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS