LX2A223JD1B0070060035EOX
MFR.Part #
LX2A223JD1B0070060035EOX
JLCPCB Part #
C435305
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 22nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS