L2P2225KT1B0240180095EOY
MFR.Part #
L2P2225KT1B0240180095EOY
JLCPCB Part #
C2894040
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2uF 275V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS