KM1V470ME110A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1V470ME110A00CV0
JLCPCB Part #
C2912386
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 35V 47uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS