KF1C100MB050A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KF1C100MB050A00CV0
JLCPCB Part #
C216302
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 16V 4mm 5mm ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS