GF1A101MC110A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1A101MC110A00CE0
JLCPCB Part #
C2912311
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS