GE1H102MI400A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GE1H102MI400A00CV0
JLCPCB Part #
C240339
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 40mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS