KM1H470ME110A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1H470ME110A00CE0
JLCPCB Part #
C2840673
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 135mA@120kHz 2.5mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS