KM1E221MF115A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1E221MF115A00CE0
JLCPCB Part #
C240407
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
1000hrs@105℃ 11.5mm 220uF 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS