RC-02W6340FT
MFR.Part #
RC-02W6340FT
JLCPCB Part #
C321581
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS