CT4-1206B104K251F3
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT4-1206B104K251F3
JLCPCB Part #
C93117
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 250V 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS